הפוך לדף הבית  |  מפת הקמפוס  |  לוח זמנים אקדמי  |  פרסום באתר  |  מנהל האתר

בס"ד
בוקר טוב אורח/ת. עדיין לא רשום ? להרשמה לחץ כאן | שכחת את הפרטים ?
יצירת קבוצה חדשה!
אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת בר אילן > החוג המשולב במדעי החברה > החוג המשולב למדעי החברה > פורום > ד"ר רות וולף- המלצה לסטודנטים

ד"ר רות וולף- המלצה לסטודנטים

מכתב תודה לד"ר רות וולף, המלצה לסטודנטים במדעי החברה
מגדר הילה ישראלה עלפי הודעה  הודעה #1, 27/06/11, 23:14
  שלום. שמי הילה עלפי והשנה סיימתי שנה ג' במחלקה למדעי החברה,חוג משולב, בר אילן.
אני ממליצה בחום רב לסטודנטים מאותו החוג, לקחת בשנה ג'ללימודיהם את הסמינריון של ד"ר רות וולף ובכלל, כל קורס במהלך התואר אשר אותו היא מלווה.

רות לאורך כל השנה עשתה מאמצים רבים ללמד אותנו כתיבה נכונה ומדוייקת של העבודה הסמינריונית, ליוותה אותנו לאורך כל כתיבת העבודה בפגישות אישיות וכיתתיות, עמלה עד שעות הלילה המאוחרות בבדיקת טיוטאות רבות אשר הגשנו לה במהלך השנה, כל זאת על מנת להחזירם אלינו מתוקנות בזמן.( זה לא מובן מאליו שמרצה תבדוק טיוטאות ותאשרם).

לאור הנאמר לעיל, מרבית הסטודנטים סיימו לכתוב את העבודה הסמינריונית כבר בסיום סמסטר א' של שנת תשע"א,ובכך התפנו ללמוד למבחני סיום התואר בנחת ולהנות מהחופשה!

מעבר לכך, התרשמתי כי רות אישה מקסימה, מעוררת השראה, ונהניתי מכל שיעור במחיצתה.רות גם כן תרמה לי רבות בהעשרת כתיבתי האקדמית, דבר אשר חשוב לי מאוד לקראת התואר השני ואשר לא נרכש משום מרצה אחר בפקולטה.   

פרטים
מנהל/ת: Lampard

חברים (6)
Google
עשרת הגדולים
מטרת המאגר
לספק למחלקות במוסדות הלימודים השונים פלטפורמה לניהול חומר לימודי, הודעות, תמונות וקישורים בצורה הנוחה ביותר וללא מגבלות.שנה זו מנוהלת על ידי Lampard
לפניות כלליות בנושא האתר - לחצו כאן.
כל הזכויות שמורות לאתר הסטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון. תקנון המערכת.
אין להעתיק או לפרסם בכל דרך שהיא חומר המופיע במאגר. 
דירות להשכרה בבאר שבע | שותפים באר שבע | עבודה בחו"ל